معاونت فرهنگی

معرفی معاونت فرهنگی در دبیرستان سلام سلیمه

دبيرستان سلام سليمه همواره به نقش، جايگاه و اهميت فعاليت هاي فرهنگي و پرورشي ، در رشد و تربيت روحي، رواني و اخلاقي دانش آموزان ؛ و ضرورت و تقويت و توسعه كمي و كيفي اين برنامه ها و فعاليت هاي موثر، سازنده و اثر بخش در مدرسه تاكيد دارد .

به همين خاطر سعي بر اين داشته كه به اجراي طرح ها و برنامه هايي جهت برگزاري با كيفيت فعاليت هاي فرهنگي با حضور مستمر و تاثيرگذار خود دانش آموز زير نظر مدير و معاون فرهنگي مدرسه بپردازد .
نكته مهم اين است كه برگزاري تمام فعاليت هاي فرهنگي دبيرستان سلام سليمه با دخالت و به كارگيري خود دانش آموز انجام ميشود و نظر و، ايده و پيشنهادات و ابتكارات آنها تاثير به سزايي در روند پيشبرد برنامه ها دارد . كه اين امر در جهت بالا بردن حس اعتماد به نفس و ايجاد خلاقيت ، مشاركت ، ايجاد توانمندي دانش آموز براي انجام كارهاي گروهي است .

برنامه ها و فعالیت های معاونت فرهنگی

  • برگزاري مراسم صبحگاه و مراسم هاي مناسبتي ملي و مذهبي به منظور مشاركت و رشد و نمو استعدادهاي فردي و و افزايش اعتماد نفس در دانش آموزان
  • نمايشگاه ويترين كتاب در جهت ترغيب دانش آموزان به مطالعه كتاب و كتابخواني
  • برگزاري نماز جماعت به منظور تعميق باورهاي ديني دانش آموزان
  • آماده سازی دانش آموزان به منظور شرکت در مسابقات فرهنگی هنری اسوه حسنه و جشنواره فرهنگی هنری فردا و …
  • برگزاري كلاس هاي بصيرت و جلسات يك حبه قند
معاونت فرهنگی

کادر معاونت فرهنگی

مریم رجبی - معاون فرهنگی

مریم رجبی

معاونت فرهنگی

گالری عکس از فعالیت ها

دیگر معاونت های سلام سلیمه

سوالات متداول

  • آماده سازی دانش آموزان به منظور شرکت در مسابقات فرهنگی بر اساس استعداد آنها و پرورش آن با کمک مربیان با تجربه
  • ارائه‌ی کارنامه فرهنگی و تحلیل و سنجش استعداد دانش آموزان در زمینه های مختلف

دانش آموزان سلام سلیمه همواره در تمامی مسابقات فرهنگی سرآمد بوده اند و همیشه رتبه های برتر را کسب نموده اند که در قست افتخارات و جشنواره ها قابل مشاهده می باشد .

بله . در واقع همواره دانش آموز تشویق می شود که تک بعدی نباشد و علاوه بر درس ، به این فعالیت ها نیز بپردازد و آینده شغلی این هنر ها و فن ها نیز برای او ترسیم می شود .